Kilka słów o naszej akademii

O nas

Akademia Szkoleń to instytucja oferująca kursy z zakresu manicure, pedicure i stylizacji paznokci. Z czasem nasza oferta będzie rozbudowywana o kursy fryzjerskie, przedłużania rzęs, kosmetologii, wizażu i wiele innych.
Akademia została stworzona przez profesjonalistów obecnych w branży kosmetycznej i fryzjerskiej od 2010 roku. Lata doświadczenia w prowadzeniu salonów urody i znajomość branży pozwalają na współpracę z najlepszymi trenerami i zapewniają najwyższe standardy przekazywanej wiedzy.

Dostęp do profesjonalnych pomieszczeń, którymi są wnętrza Galerii Urody Arkadius, a także najnowocześniejszy sprzęt, kosmetyki i akcesoria, będące na jej wyposażeniu, zapewnią w pełni profesjonalne zaplecze warsztatowe na najwyższym poziomie. Małe grupy szkoleniowe to nasz standard.

Lokalizacja naszej placówki szkoleniowej w Warszawie, przy ul. Towarowej 35, zapewni Państwu komfortowy dojazd z każdej dzielnicy miasta. Bliskość metra, linii tramwajowych, autobusowych oraz dworca kolejowego ułatwi dojazd osobom spoza Warszawy.

Kompleksowe zaopatrzenie gwarantujemy dzięki naszej hurtowni fryzjersko-kosmetycznej KOSMETYKSHOP. W stałej ofercie posiadamy najwyższej jakości materiały jednorazowe, wszelkie narzędzia i kosmetyki. Jesteśmy jednym z największych centrów dystrybucji marki Semilac w Warszawie, dzięki czemu zapewniamy stały dostęp do pełnego asortymentu marki. Przed, w trakcie lub po kursach mogą się Państwo zaopatrzyć w naszej hurtowni w kosmetyki i akcesoria niezbędne do dalszej pracy. Oferujemy kosmetyki i akcesoria najlepszych marek: Semilac, L'Oreal, Kérastase, Alterna, Insight, BaByliss PRO, Gehwol, Podopharm, Apis, Norel, Bielenda Professional, Depileve, Ella, Alexandria i wielu innych. Szczegółowe dane adresowe znajdą Państwo w zakładce kontakt.

Zapraszamy serdecznie do Akademii Szkoleń

Obsluga Klienta - Akdemia Szkoleń

Skontaktuj się znami

Akademia Szkoleń
www.akademia-szkolen.edu.pl
kontakt'@"akademia-szkolen.edu.pl

Biuro - Hurtownia Kosmetykshop
ul. Ekspresowa 7, 03 - 183 Warszawa
Otwarte : Pn-Pt 10:00 - 18:00
Telefon: 570 877 188

Placówka szkoleniowa - Galeria UrodyArkadius
ul. Towarowa 35/U1, 00 - 869 Warszawa
Otwarte : Pn- So 8:00 - 21:00

Nadchodzące terminy

Brak wydarzeń

Najczęściej czytane

Akademia Szkoleń Warszawa - Jak zapisać się na kurs

© 2015 Akademia-Szkoleń.edu.pl. All Rights Reserved. Designed By MoroStudio.eu
Instytucja Szkoleniowa widnieje w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych - RIS, wyodrębnionym w Systemie Teleinformatycznym
Obsługi Rejestrów - STOR, pod numerem 2.14/00241/2017 jako KOSMETYKSHOP Arkadiusz Bartniczak, ul. Trenów 51, 05-080 Laski