Kursy oraz warsztaty

Kursy i warsztaty

Ten dział dostarczy Ci wszelkich niezbędnych informacji dotyczących oferowanych przez nas kursów i warsztatów. W przypadku, gdy nie znajdziesz interesującej Cię odpowiedzi, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

 

  • Kursy i warsztaty oferowane przez Akademię Szkoleń to najwyższa jakość wiedzy przekazywanej przez naszych najlepszych trenerów.
  • Kursy i warsztaty prowadzimy w kilkuosobowych grupach. Gwarantuje to indywidualną pracę trenerską z każdym uczestnikiem kursu lub warsztatu oraz dużą swobodę działania.
  • Każdemu uczestnikowi zapewniamy obecność indywidualnej modelki na każdym kursie lub warsztacie. Pozwala to na całkowite poświęcenie się pracy przez cały czas trwania edukacji.
  • Na kursach i warsztatach korzystamy z najwyższej jakości produktów i kosmetyków od najlepszych producentów. Zapewnia to wysoki standard wykonywanych zabiegów oraz pozwala zapoznać się z wieloma markami produktów.
  • Po zakończonym kursie umożliwiamy zakup kosmetyków i produktów wykorzystywanych podczas kursów i warsztatów.

 

Zapraszamy do naszej hurtowni fryzjersko-kosmetycznej www.kosmetykshop.pl

Najczęściej zadawane pytania

Ile muszę mieć lat, aby zapisać się na kursy lub warsztaty?
Na nasze kursy i warsztaty zapraszamy już od 16 roku życia. Osoby niepełnoletnie, między 16, a 18 rokiem życia, zapisując się na kursy i warsztaty, muszą dostarczyć pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na uczestnictwo osoby młodej w kursach lub warsztatach.
W jaki sposób i gdzie mogę się zapisać na kursy i warsztaty ?
Zapisów dokonujemy wypełniając formularz zapisu. Bezpośrednio w naszym biurze, w hurtowni KOSMETYKSHOP na ul. Ekspresowej 7 w Warszawie. Bezpośrednio w naszej placówce szkoleniowej, w Galerii Urody Arkadius na ul. Towarowej 35/U1 w Warszawie.Telefonicznie pod numerem 570-877-188. Mailowo wysyłając zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Za pośrednictwem formularza zapisów online dostępnego na naszej stronie internetowej pod adresem ODNOŚNIK
W jaki sposób, gdzie i w jakim terminie mogę zapłacić za kursy i warsztaty?
Za nasze kursy i warsztaty należy zapłacić najpóźniej na 7 dni roboczych przed planowanym rozpoczęciem kursów lub warsztatów. Można to zrobić na 3 sposoby: Gotówką i kartą w naszym biurze, w hurtowni KOSMETYKSHOP na ul. Ekspresowej 7 w Warszawie. Gotówką i kartą w naszej placówce szkoleniowej, w Galerii Urody Arkadius na ul. Towarowej 35/U1 w Warszawie. Przelewem.
Gdzie odbywają się kursy i warsztaty?
Prowadzone przez nas kursy i warsztaty odbywają się aktualnie w naszym salonie Galeria Urody Arkadius na ul. Towarowej 35/U1 w Warszawie.
Ile osób uczestniczy w kursach lub warsztatach?
Nasze kursy i warsztaty prowadzimy w ok. 3-5 osobowych grupach. Prowadzimy edukację w małych zespołach, gdyż pozwala to na indywidualne podejście do każdego kursanta.
Jaką formę mają kursy i warsztaty?
Staramy się, aby nasze kursy i warsztaty miały w większości formę praktyczną. Podstawowa teoria i BHP są przedstawiane na początku każdych zajęć. Pozostałą część teorii przedstawiamy w połączeniu z praktyką, gdyż wtedy nauka jest najefektywniejsza.
W jakich godzinach odbywają się kursy i warsztaty?
Wszystkie prowadzone przez nas kursy i warsztaty odbywają się w godzinach 8:00 – 16:00.
Z przyczyn losowych, mimo opłacenia kursów lub warsztatów, nie mogę w nich uczestniczyć, co w takiej sytuacji?
Jeśli z przyczyn od Państwa niezależnych, nie mogą Państwo uczestniczyć w opłaconym kursie lub warsztacie, istnieje możliwość uczestnictwa w takim samym kursie lub warsztacie w przeciągu pół roku od daty rozpoczęcia się planowanego kursu lub warsztatu. Jeżeli wybrany przez Państwa kurs lub warsztat nie odbywa się w naszej placówce w przeciągu pół roku od daty poprzedniego kursu lub warsztatu, mają Państwo prawo uczestniczyć w takim samym kursie lub warsztacie, w terminie dłuższym niż regulaminowe pół roku. Mają Państwo w tym wypadku również możliwość rezygnacji z kursu lub warsztatu i zwrotu gotówki.
Jakie dokumenty otrzymam po ukończeniu kursów lub warsztatów?
Po ukończeniu kursów, każdy nasz absolwent otrzymuje certyfikat z hologramem Akademii Szkoleń oraz zaświadczenie o zdaniu egzaminu w Akademii Szkoleń.Po ukończeniu warsztatów, każdy nasz absolwent otrzymuje certyfikat z hologramem Akademii Szkoleń.
Czy na zakończenie kursów lub warsztatów otrzymam materiały edukacyjne?
Tak. Na końcu zajęć każdy uczestnik otrzyma skrypty z omawianych zagadnień.
Czy otrzymam fakturę VAT ?
Tak. Wystawiamy faktury VAT za kursy i warsztaty. Opcję tą należy zaznaczyć na formularzu zapisu na kursy i warsztaty.
Kursy lub warsztaty nie spełniły moich oczekiwań, co wtedy?
Jeśli nasze kursy lub warsztaty nie spełniły Państwa oczekiwań mogą Państwo złożyć pisemną reklamację. Można ją przesłać drogą: mailową, przesyłając wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., listowną, przesyłając opis reklamacji na adres: KOSMETYKSHOP ul. Ekspresowa 7, 03-183 Warszawa. Za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie www.akademia-szkolen.edu.pl. W wiadomości lub liście należy umieścić następujące informacje: Imię i nazwisko, Dokładny adres zamieszkania, Pesel, Datę i nazwę kursów lub warsztatów, których byli Państwo uczestnikiem. Należy opisać sytuację, która odbiegała od przedstawionego planu kursów lub warsztatów lub nie została w ogóle ujęta w zajęciach. Jaki był lub mógł być tego powód. Czy powyższa niezgodność została zgłoszona szkoleniowcowi. Jakie było odniesienie szkoleniowca do zgłoszonej niezgodności.

Obsluga Klienta - Akdemia Szkoleń

Skontaktuj się znami

Akademia Szkoleń
www.akademia-szkolen.edu.pl
kontakt'@"akademia-szkolen.edu.pl

Biuro - Hurtownia Kosmetykshop
ul. Ekspresowa 7, 03 - 183 Warszawa
Otwarte : Pn-Pt 10:00 - 18:00
Telefon: 570 877 188

Placówka szkoleniowa - Galeria UrodyArkadius
ul. Towarowa 35/U1, 00 - 869 Warszawa
Otwarte : Pn- So 8:00 - 21:00

Nadchodzące terminy

Brak wydarzeń

Najczęściej czytane

Akademia Szkoleń Warszawa - Jak zapisać się na kurs

© 2015 Akademia-Szkoleń.edu.pl. All Rights Reserved. Designed By MoroStudio.eu
Instytucja Szkoleniowa widnieje w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych - RIS, wyodrębnionym w Systemie Teleinformatycznym
Obsługi Rejestrów - STOR, pod numerem 2.14/00241/2017 jako KOSMETYKSHOP Arkadiusz Bartniczak, ul. Trenów 51, 05-080 Laski