Nasi szkoleniowcy

Nasi szkoleniowcy

Justyna Rosa - Szkoleniowiec Galeria Urody Arkadius Warszawa

Justyna Rosa
Absolwentka warszawskiej Akademii Stylu i Urody. Od 2006 roku oddaje się swojej największej pasji, którą jest stylizacja paznokci. 4-letnie doświadczenie zawodowe zaowocowało otwarciem własnego salonu, w którym od 2010 roku, dzięki swoim najwyższym umiejętnościom, zdobywała rzesze klientek. Duże doświadczenie, talent, a przede wszystkim pasja, sprawiły, że Pani Justyna pragnie dzielić się swoją wiedzą z pasjonatami stylizacji paznokci. Indywidualne podejście do kursantów to jej klucz do sukcesu. Pani Justyna wyznaje zasadę „w prostocie tkwi piękno”. Jej perfekcjonizm spodoba się tym, którzy chcą posiąść umiejętność nadawania idealnych kształtów paznokciom oraz wykonywać jak najbardziej naturalny i do granic perfekcyjny french. Jest specjalistką w wykonywaniu manicure frazarkowego.

„Kocham to, co robię! To moja pasja! To moje życie! Robiąc paznokcie wyciszam się, uspokajam i relaksuję! Jestem absolutną pazurkomaniaczką!
Justyna Rosa

 

Patrycja Funtowicz - Szkoleniowiec Galeria Urody Arkadius Warszawa

Patrycja Funtowicz
Uczestniczka wielu kursów z zakresu stylizacji paznokci oraz kongresu międzynarodowego dotyczącego kompleksowej pielęgnacji dłoni i stóp. Pasjonatka kobiecego piękna. Specjalistka w tworzeniu ręcznych zdobień oraz malowaniu mikroobrazów na paznokciach. Śledzi obowiązujące trendy i systematycznie rozwija swoje umiejętności regularnie uczestnicząc w szkoleniach. Zwraca szczególną uwagę na staranność i precyzję wykonania, a wszystko po to, aby stylizacje cieszyły oko i były jak najbardziej trwałe.

„Stylizacja paznokci daje mi ogromną satysfakcję - po prostu kocham to, co robię. Uwielbiam ręczne zdobienia i malowanie mikroobrazów na paznokciach – sprawia to, że stylizacja jest wyjątkowa oraz oryginalna.”

Partycja Funtowicz

Obsluga Klienta - Akdemia Szkoleń

Skontaktuj się znami

Akademia Szkoleń
www.akademia-szkolen.edu.pl
kontakt'@"akademia-szkolen.edu.pl

Biuro - Hurtownia Kosmetykshop
ul. Ekspresowa 7, 03 - 183 Warszawa
Otwarte : Pn-Pt 10:00 - 18:00
Telefon: 570 877 188

Placówka szkoleniowa - Galeria UrodyArkadius
ul. Towarowa 35/U1, 00 - 869 Warszawa
Otwarte : Pn- So 8:00 - 21:00

Akademia Szkoleń Warszawa - Jak zapisać się na kurs

© 2015 Akademia-Szkoleń.edu.pl. All Rights Reserved. Designed By MoroStudio.eu
Instytucja Szkoleniowa widnieje w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych - RIS, wyodrębnionym w Systemie Teleinformatycznym
Obsługi Rejestrów - STOR, pod numerem 2.14/00241/2017 jako KOSMETYKSHOP Arkadiusz Bartniczak, ul. Trenów 51, 05-080 Laski